NASIL BİR WEB TASARIM HİZMETİ ALACAKSINIZ?

Encom Web tasarımları tamamen özgün ve müşterilerimizin beğenisi de alınarak oluşturulmaktadır. Ön tasarım çalışmaları müşterilerimiz tarafından onaylanmadan yazılım alt yapısına geçilmez. Hedefimiz tamamen müşterilerimizin de içine sinen bir web tasarım çalışması olmasıdır. Tasarım sürecini işin tamamlanmasına kadar online olarak takip edebilmenizi sağlayarakta hatasız ve eksiksiz bir siteyi yayına hazır hale getirmiş olacağız.

Web tasarım’a ait yazılım alt yapısı tamamen özgün ve firmamızca geliştirildiğinden web site işleyişini istediğiniz yönde yapılandırma imkânı sağlamaktayız. Yani web sitesini nasıl yönetmek istiyorsanız o yünde bir yönetim paneli ve site işleyişine sahip olacaksınız.

 

web-design-services-surrey
Mobile-Website-Design-Tips-to-Know

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil internet kullanımı hızla artıyor. Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıyorlar. Örneğin Facebook’u cep telefonundan kullananların oranı, desktop kullanımı çoktan geçmiş durumda. Yine android işletim sistemine google sesli arama gibi özelliklerin eklenmesi ile, cep telefonlarından yapılan aramalarında ciddi anlamda arttığını ve her geçen gün artmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

Bilgisayar ekranı dışındaki daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet sitelerine mobil web siteleri denir. Bunlar genellikle farklı bir subdomain altında çalışırlar ve internet sitesinden bağımsız bir tasarıma sahip olurlar. Bu siteler genellikle site haritasının tüm öğelerini içermezler. Tasarımları çok daha sade (çoğunlukla hem içerik hem de tasarım olarak daha sade), kolay açılabilir olarak yapılırlar. Mobil sitelerde, tıkla ara, uyumlu menu gibi cep telefonlarına has bazı öğeler kullanılmaktadır.

Teklif Formu

Sizde Hemen Formu Doldurarak Ücretisiz Demo Talep Edebilirsiniz.!